25 червня Міністерство освіти і науки України відкрило гарячу лінію та приймальню громадян щодо вступної кампанії 2018. За інформацією прес-служби МОН, вони будуть працювати до 17 серпня.
Зателефонувавши на гарячу лінію або звернувшись до приймальні, абітурієнти зможуть отримати роз’яснення щодо вступу до вишів, а також подати скаргу.
Адреса приймальні громадян: бул. Шевченка, 16, к. 117 (понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00)
Консультативні телефонні лінії МОН (понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00):
+38 (044) 287-89-29
+38 (068) 951-25-13
+38 (050)-550-54-11
0 800 504 425 – БЕЗКОШТОВНО!
Адреса для електронних звернень – vstup2018@mon.gov.ua

З 12 липня у приймальних комісіях вишів працюватиме технічна підтримка з подання заяв на вступ через електронні кабінети.

Останні коментарі