Оголошено конкурс підручників для 1 класу

2 квітня розпочався конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти. Відповідний наказ Міністерства освіти та науки України № 310 від 02.04.2018 оприлюднено на сайті Інституту модернізації змісту освіти. Цим же наказом МОН затвердило перелік предметів вивчення та назв підручників, з яких проводитиметься конкурс.

Усього у переліку – 32 найменування. Це підручники з української, російської, кримськотатарської та інших мов, а також з математики і двох інтегрованих курсів – «Я досліджую світ» та «Мистецтво».  З повним переліком можна ознайомитися тут – Nakaz_MON_310_02042018.

Згідно з наказом, 3 травня мають бути оголошені висновки конкурсних комісій щодо рішення про надання проектам підручників грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», а 25 травня – щодо формування переліку підручників, які можуть друкуватися за кошти державного бюджету у 2018 році.

Також у документі зазначено, що школи мають ознайомитися з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників з 14 по 17 травня. Результати вибору необхідно передати до органів управління освітою до 17 травня.