Станом на 18 жовтня двома дозами вакциновано від коронавірусу 358 390 освітян – це 56 % від загальної кількості. Про це в своєму телеграм-каналі повідомив очільник МОН Сергій Шкарлет.
Він також уточнив, що одну дозу вакцини від COVID-19 отримали 86 % працівників закладів загальної середньої освіти.
Найвищий рівень повної вакцинації зафіксовано в:
▪️ Луганські області – 79,4 %;
▪️ Харківській області – 70,9 %;
▪️ Черкаській області – 70,9 %;
▪️ Полтавській області – 69,4 %;
▪️ Києві – 67,7%;
▪️ Житомирській області – 66,9%.
Найбільше невакцинованих освітян у школах Рівненської (24,5 %), Волинської (22 %), Івано-Франківської (20,8 %), Одеської (20,1 %) та Львівської (19,4 %) областей.
За інформацією Сергія Шкарлета, 18 жовтня в Україні на канікули пішли учні 5 125 шкіл – це 35,5 % від загальної кількості закладів.

Останні коментарі