Через стрімке зростання захворюваності на COVID-19 по всій території України МОН рекомендує школам оголосити канікули з наступного понеділка, 18 жовтня.
Відповідний лист № 1/9-540 від 13 жовтня міністерство спрямувало обласним державним адміністраціям і Київській МДА.
Свою рекомендацію МОН аргументує рішенням Національної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і пропозиціями МОЗ.
«Чинним законодавством передбачено, що структура і тривалість навчального року й відпочинку між ними визначаються виключно рішенням педагогічної ради закладу освіти. А тому, звертаючись до педрад, прошу відповідально поставитися до рекомендацій МОН», – написав у своєму телеграм-каналі міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
Рішення про оголошення шкільних канікул з 18 жовтня вже ухвалили Харківська, Херсонська, Сумська, Івано-Франківська області.

Останні коментарі