Кабмін ухвалив урядову постанову «Про внесення змін до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року». Документ враховує нові реалії, пов’язані з утворенням територіальних громад і можливими форс-мажорами, зокрема карантином, впровадженням протиепідемічних заходів.
Про це повідомляє пресслужба МОН.
Своєю постановою Кабмін збільшив преміальний фонд конкурсу.
«Відтепер переможці отримуватимуть премію в розмірі 10 мінімальних заробітних плат (65 тис. грн), а лауреати, які посядуть 2 та 3 місця, – премії в розмірі 9 та 8 мінімальних зарплат (58,5 тис. грн та 52 тис. грн) відповідно», – зазначили у Міносвіти.
Сам конкурс буде проводитися в два тури:
- перший – на рівні областей, Києва та Севастополя, АР Крим. Може мати один або декілька етапів;
- другий – на загальнодержавному рівні. Передбачає два етапи – відбірковий та фінальний.
«Участь у другому турі конкурсу беруть переможці першого туру в кожній номінації, на яких відповідний організаційний комітет подає до центрального організаційного комітету конкурсу матеріали, що визначені умовами та порядком проведення конкурсу», – уточнили в МОН.
Згідно з оновленим положенням, якщо надзвичайні ситуації, карантин або запровадження протиепідемічних заходів унеможливлюють проведення конкурсу або окремих його турів, то конкурс або тури можуть проводитися в дистанційній формі.
Нагадаємо, в цьому навчальному році конкурс «Учитель року» проводитиметься в номінаціях «Основи правознавства», «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво (музичне мистецтво)».

Останні коментарі