На залишки освітньої субвенції школи можуть дообладнати їдальні та класи – рішення уряду

Кабмін дозволив використовувати залишки коштів освітньої субвенції, зекономлені внаслідок проведення закупівель, на придбання обладнання для шкільних харчоблоків і навчальних кабінетів. Відповідне розпорядження ухвалено 11 серпня, повідомляє пресслужба МОН.

Скористатися цією можливістю зможуть:

  • опорні школи з кількістю учнів (без урахування їх кількості у філіях) не менш ніж 200 осіб та їх філії;
  • школи з кількістю учнів не менш ніж 400 осіб;
  • школи, що фінансуються з обласного бюджету;
  • школи у селах (селищах), що мають статус гірських населених пунктів, та населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, з кількістю учнів не менш ніж 100 осіб.

«У разі необхідності закупівлі малоцінних необоротних матеріальних активів під час придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) та навчальних кабінетів закладів освіти відповідні видатки розвитку можуть спрямовуватися на видатки споживання», – уточнили в міністерстві.

Використання залишків освітньої субвенції здійснюється на засадах співфінансування з місцевих бюджетів.