Кабмін успішно оскаржив рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо протиправності урядової постанови про нову редакцію українського правопису. Відповідну апеляційну скаргу 11 травня задовольнив Шостий апеляційний адміністративний суд, повідомляє hromadske.ua з посиланням на адвоката Дмитра Ільченка – представника позивача у цій справі.
Апеляцію подавало Міністерство освіти і науки України.
«Поки що мотивувальної частини рішення немає. Під час засідання представники Кабінету міністрів наполягали на тому, що рішення уряду щодо нового правопису не порушує права позивача», – пише hromadske.ua.
Нагадаємо, у 2019 році постановою Кабміну було ухвалено нову редакцію українського правопису. 28 січня Окружний адміністративний суд Києва скасував цю постанову за позовом школярки з Херсону та ГО «Правова держава». Причиною позову були можливі складнощі зі ЗНО.

Останні коментарі