Кошти освітньої субвенції, що залишились з 2020 року, можуть бути витрачені громадами на закупівлю засобів захисту та дезінфекторів, а також на ремонт і придбання обладнання для шкільних їдалень. Відповідні зміни до постанови Кабміну № 6 від 14 січня 2015 року ухвалив уряд, повідомляє пресслужба МОН.
«Передбачено дозволити використовувати у 2021 році залишки коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворилися станом на 1 січня 2021 року (крім коштів, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у 2019-2020 роках), на закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для організації безпечного освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти», – уточнили в міністерстві.
Також залишки освітньої субвенції можуть бути спрямовані на ремонт шкільних їдалень і придбання обладнання для них.

Останні коментарі