Верховна Рада підтримала постанову про виділення 10,5 млрд грн на захист учнів і освітян у зв’язку з пандемією коронавірусу. Про це на своїй сторінці в фейсбуці повідомила народна депутатка Наталія Піпа, яка є секретарем Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій.
За її словами, до кінця 2020 року уряд має перерозподілити кошти з Фонду боротьби з COVID-19 на потреби освіти, зокрема:
- 1,09 млрд грн — на засоби індивідуального захисту для учнів і педпрацівників;
- 6,03 млрд грн — на доплати вчителям за збільшене навантаження;
- 3,36 млрд грн — на технічне забезпечення онлайн-освіти.
«В.о. міністра освіти Сергій Шкарлет та Уряд не виконали своїх прямих обов’язків — не захистили дітей і освітян, не подбали про забезпечення їх необхідними масками й антисептиками. Нам довелося виконувати роботу за тимчасового очільника освіти — змусити уряд шукати кошти на безпечну освіту під час карантину!», – зауважила депутатка.

Останні коментарі