У регіонах, які відповідатимуть умовам для послаблення карантину, з 25 травня зможуть відновити роботу дитячі садки. Про це повідомила виконувачка обов’язків міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, коментуючи рішення уряду про подовження адаптивного карантину до 22 червня.
«Вже з 25 травня зможуть відкриватись дитячі садки, однак в кожному окремому регіоні точна дата залежатиме від епідеміологічної ситуації в ньому… Наголошую, що найпершим пріоритетом для нас лишається збереження здоров’я та життя дітей, випускників і педагогів. Тому закликаємо і надалі дотримуватись умов карантину і рекомендацій для закладів, які найближчим часом будуть опубліковані на сайтах МОН і МОЗ», – сказала Мандзій.
При цьому заборона відвідувати заклади освіти учнями та студентами лишається в силі. Виключенням є участь у:
- ЗНО, ДПА у формі ЗНО;
- вступних випробуваннях, зокрема єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні;
- атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК».
Рішення про послаблення протиепідемічних заходів в окремому регіоні приймає регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Останні коментарі