Серед науково-педагогічних працівників та студентів закладів вищої освіти України проводиться анонімне опитування на тему використання технологій дистанційного навчання в умовах карантину. Учасникам пропонується заповнити анкети, розроблені Державною службою якості освіти.
Відповіді приймаються до 5 травня. Мета опитування – виявити проблем, які є загальними для освітянської спільноти, знайти шляхи їх вирішення, а також визначити основні тенденції використання технологій дистанційного навчання.
«Просимо керівників закладів вищої освіти особисто долучитися до анкетування та сприяти у проведенні опитування серед співробітників і здобувачів освіти», – зазначають у ДСЯО.

Останні коментарі