Для українських школярів навчальний рік завершиться до 1 липня, як і передбачено законодавством, виключення – випускники 11 класів. Для них навчальний рік завершиться тоді, коли вони отримають документ про здобуття повної загальної середньої освіти.
Про це повідомила т. в. о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.
«Навчальний рік для всіх завершиться так, як передбачено законодавством України – до 1 липня. Окрім випускників 11 класів. Для них він завершиться тоді, коли вони отримають документ про закінчення освіти», – сказала очільниця МОН.

Останні коментарі