Уряд визначив, як будуть розподілені 1845,9 мільйонів гривень інвестицій, спрямованих на шкільну освіту у 2020 році. Передбачається, що кошти з держбюджету використовуватимуться на засадах співфінансування з місцевою владою.
За інформацією прес-служби МОН, інвестиції розподілено наступним чином:
- 801,6 млн грн – на облаштування в школах STEM-лабораторій і профільних кабінетів;
- 600 млн грн – на закупівлю автобусів для опорних шкіл;
- 400 млн грн – на обладнання харчоблоків у школах;
- 44,3 млн грн – на облаштування внутрішніх туалетів у школах, де їх досі немає (програма «Гідність дитини»).
У МОН пояснили, що обсяг додаткових інвестицій, які мають докласти до державних коштів місцеві органи самоврядування, буде різним:
- не менш як 30 % суми мають додати м. Київ, міста обласного значення, об’єднані територіальні громади з адміністративним центром у місті обласного значення, а також області;
- не менш як 10 % суми — райони та об’єднані територіальні громади;
- не менш як 5 % суми — села (селища), що мають статус гірських населених пунктів, та населені пункти, розташовані на лінії зіткнення.
«Безпосередньо в бюджеті 2020 року ми передбачили 3,5 млрд грн на повноцінне оснащення опорних та великих шкіл. Це величезні інвестиції, які зможуть якісно змінити умови навчання для тисяч дітей», – зазначила міністерка освіти і науки України Ганна Новосад.

Останні коментарі