За цькування вчителя оштрафували матір школяра

Антибулінгове законодавство однаково захищає всіх учасників освітнього процесу. Про це свідчить рішення Нетішинського міського суду, згідно з яким накладено штраф на матір старшокласника, який цькував вчителя.

За інформацією порталу «Шкільне життя», це рішення було ухвалено 28 лютого.

Суд визнав учня однієї зі шкіл міста Нетішин Хмельницької області винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 173-4 («Булінг (цькування) учасника освітнього процесу») Кодексу України про адміністративні правопорушення. Потерпілим у цій справі є вчитель, якого старшокласник систематично ображав, психологічно утискав.

Оскільки правопорушник неповнолітній, відповідальність за його дії понесе матір. Суд зобов’язав її сплатити штраф у розмірі 850 гривень.