Сьогодні, 13 березня, на засіданні уряду міністр освіти і науки Лілія Гриневич представила проект закону «Про повну загальну середню освіту». Вона доповіла колегам про основні новації закону та попросила підтримати його для подання до Верховної Ради.
«Це закон нових можливостей. Нам важливо, щоб розкривався потенціал вчителів, потенціал дітей, щоб батьки були спокійні за своїх дітей у школі. Прошу підтримати його», – сказала очільниця МОН.
Отже, що передбачено у документі:
- механізм впровадження варіативної складової;
- педагогічна інтернатура (вчителі-початківці матимуть наставників у школі);
- автономія шкіл – від фінансової до академічної;
- порядок обрання директорів закладів середньої освіти;
- створення ресурсних кімнат у кожній школі;
- можливість для батьків супроводжувати на уроках дітей з особливими освітніми потребами.
Після короткого обговорення уряд схвалив рішення про подання проекту закону до парламенту.
Детальніше про документ читайте у наступних публікаціях.







Останні коментарі