Зовнішнє незалежне оцінювання з математики стане обов’язковим для здобувачів повної загальної середньої освіти – ця норма має запрацювати з 2021 року. Крім того, обов’язковою буде державна підсумкова атестація з математики для здобувачів початкової та базової середньої освіти, тобто учнів 4 і 9 класів.
Про це йдеться у наказі МОН «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації», який було зареєстровано в Мін’юсті 2 січня цього року.
«Атестація з математики є обов’язковою для здобувачів початкової та базової середньої освіти. Атестація у формі зовнішнього незалежного оцінювання з математики є обов’язковою для здобувачів повної загальної середньої освіти», – зазначено у порядку проведення ДПА.
Нагадаємо, атестація може проводитися в закладі освіти (для учнів 4 та 9 класів) або у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Результати ДПА не враховуються під час виставлення річних оцінок із навчальних предметів.
У порядку наголошено, що атестація учнів 4 класів «здійснюється лише з метою моніторингу якості освітньої діяльності закладів освіти та якості освіти».
Документ поки не набрав чинності.

Останні коментарі