З 1 січня 2019 року зарплата науково-педагогічних працівників зросте на 20 %, а зарплата вчителів – на 9 %, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.
Уряд прийняв відповідну постанову 18 грудня.
«За останні 2 роки ми суттєво підвищили зарплати педагогам – вчителям, вихователям у дитсадках. Однак жодне із цих підвищень не стосувалося викладачів – науково-педагогічних працівників, які працюють у наших університетах. Цьогоріч саме вони отримають найбільше збільшення заробітної плати – на 20 %», – зазначила очільниця МОН Лілія Гриневич.
Зарплати інших педагогічних працівників, як і решти бюджетників, наступного року зростуть на 9 %.

Останні коментарі