Підбито підсумки конкурсу «Запроси полярника до себе». Українські учасники антарктичних експедицій відвідають 27 навчальних закладів у восьми містах країни, повідомляє прес-служба МОН. Це, зокрема, школи Києва, Черкас, Миколаєва, Білої Церкви, Житомира, Одеси, Львова та Харкова.
За умовами конкурсу, учні повинні були написати полярникам креативний лист-запрошення та мотивувати, чому гості мають відвідати саме їх заклад, а також відповісти на питання про Антарктиду. Усього школярі надіслали понад 200 листів, з яких учасники експедицій відібрали найцікавіші. У конкурсі перемогли такі школи:
Біла Церква
Білоцерківська загальноосвітня школа №3
Школа № 9
Школа «Казка»
Житомир
Ліцей №25
Житомирська міська гуманітарна гімназія №23
Житомирська міська гімназія №3
Київ
Ліцей «Наукова зміна»
СШ №16
СНВК «Лісові Дзвіночки»
Львів
Державна комунальна середня загальноосвітня школа № 3
Загальноосвітня школа №84
Загальноосвітня школа № 23
Миколаїв
Миколаївська загальноосвітня школа інтернат 1-3 ступенів №3
Загальноосвітня школа №1 імені Олега Ольжича
Міський економічний ліцей №2
Одеса
Чорноморський ліцей
Санаторна школа-інтернат м. Одеса
Відкрита європейська школа
Харків
Загальноосвітня школа №143
Загальноосвітня школа №42
Загальноосвітня школа №2
Черкаси
Черкаська загальноосвітня школа №7
Перша міська гімназія
Черкаська загальноосвітня школа №30
Також полярники обрали 3 заклади, яким віддали свої «глядацькі симпатії»: школа с. Донець Харківської області, спеціалізована школа № 53 та загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 19 міста Києва.

Останні коментарі