Визначено школи, що виграли зустріч з полярниками

Підбито підсумки конкурсу «Запроси полярника до себе». Українські учасники антарктичних експедицій відвідають 27 навчальних закладів у восьми містах країни, повідомляє прес-служба МОН.  Це, зокрема, школи Києва, Черкас, Миколаєва, Білої Церкви, Житомира, Одеси, Львова та Харкова.

За умовами конкурсу, учні повинні були написати полярникам креативний лист-запрошення та мотивувати, чому гості мають відвідати саме їх заклад, а також відповісти на питання про Антарктиду. Усього школярі надіслали понад 200 листів, з яких учасники експедицій відібрали найцікавіші. У конкурсі перемогли такі школи:

Біла Церква

Білоцерківська загальноосвітня школа №3

Школа № 9

Школа «Казка»

 Житомир

Ліцей №25

Житомирська міська гуманітарна гімназія №23

Житомирська міська гімназія №3

 Київ

Ліцей «Наукова зміна»

СШ №16

СНВК «Лісові Дзвіночки»

 Львів

Державна комунальна середня загальноосвітня школа № 3

Загальноосвітня школа №84

Загальноосвітня школа № 23

 Миколаїв

Миколаївська загальноосвітня школа інтернат 1-3 ступенів №3

Загальноосвітня школа №1 імені Олега Ольжича

Міський економічний ліцей №2

 Одеса

Чорноморський ліцей

Санаторна школа-інтернат м. Одеса

Відкрита європейська школа

Харків

Загальноосвітня школа №143

Загальноосвітня школа №42

Загальноосвітня школа №2

 Черкаси

Черкаська загальноосвітня школа №7

Перша міська гімназія

Черкаська загальноосвітня школа №30

Також полярники обрали 3 заклади, яким віддали свої «глядацькі симпатії»: школа с. Донець Харківської області, спеціалізована школа № 53 та загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 19 міста Києва.