Міністерство освіти і науки врахує цьогорічний досвід закупівель для Нової української школи та скорегує перелік обладнання, рекомендованого для облаштування освітнього простору. Про це під час робочої поїздки у Львівську область заявила очільниця МОН Лілія Гриневич, повідомляє прес-служба відомства.
«На наступний рік ми знову заклали ту ж інвестицію в 1 млрд гривень на новий освітній простір. Очевидно, що ми не залишимо вчителів напризволяще, також поводитиметься підвищення кваліфікації. Зараз для нас надзвичайно важливо отримати зворотній зв‘язок від педагогів і дещо переглянути перелік рекомендованого для закупівлі обладнання», – сказала міністр.
Вона також зазначила, що у 2019 році МОН планує раніше віддати кошти у регіони, щоб місцева влада швидше розподілила субвенцію та здійснила закупівлі.







Останні коментарі