Освітня субвенція у розмірі 1 мільярд гривень, передбачена для Нової української школи, у 2019 році буде передана на місця раніше, ніж торік. Про це заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, повідомляє прес-служба МОН.
Мільярд гривень буде витрачений на оснащення класів НУШ, в яких навчатимуться першачки з вересня поточного року. Ще понад 265 мільйонів гривень виділено на підвищення кваліфікації вчителів.
У минулому році на НУШ також було спрямовано 1 мільярд гривень, однак влада на місцях не встигла ефективно розпорядитися коштами.
«Ми мали проблеми з освоєнням цих грошей, в результаті з усього обсягу виділених інвестицій у 2018 році було витрачено до 90 %. Тому ми дамо на місця гроші раніше. Я сподіваюсь, що вдруге цей процес буде просуватися краще. Органи місцевого самоврядування можуть брати приклад з Сумської області, яка найшвидше й найефективніше використала надані торік кошти. Вони не чекали, а оперативно скоординували зусилля та спланували роботу», – сказала Гриневич.

Останні коментарі