У київському ліцеї № 157 батько одного з учнів жорстоко побив вчителя фізкультури на очах дітей. Постраждалий з серйозними ушкодженнями зараз знаходиться в лікарні, Міністерство освіти і науки вимагає для кривдника справедливого покарання та просить голову МВС взяти розслідування під особистий контроль.
Інцидент стався 16 січня безпосередньо на території ліцею. Т.в.о. міністра освіти і науки України Павло Хобзей направив очільнику МВС Арсену Авакову лист (mvs) з проханням взяти під особистий контроль розслідування цієї справи.
««Ця ситуація немає виправдання, і нападник, якого вже затримала поліція, має зазнати справедливого покарання. Тому ми просимо керівництво МВС взяти справу та її розслідування під особистий контроль. Постраждалий учитель в лікарні, йому завдані серйозні ушкодження. Але не менш жахливо те, що це сталося на очах у дітей, які також зазнали важкої психологічної травми. Тому ми закликаємо педагогічний колектив, психологів та батьківську спільноту ліцею об’єднатися, разом подбати про дітей та обговорити, як уникнути подібних ситуацій в майбутньому», – цитує Хобзея прес-служба МОН.
У міністерстві переконані, що покарання винного та рішуче засудження з боку держави подібних насильницьких дій є необхідним для захисту та розвитку як українського вчительства, так і школярів.








Останні коментарі