Міністерство освіти і науки найближчим часом запровадить в Україні так звану інтернатуру для вчителів. Передбачається, що студенти педагогічних вишів – як бюджетники, так і контрактники – будуть зобов’язані відпрацювати у школі рік під керівництвом досвідчених наставників. Про це в ефірі програми «Сніданок з 1+1» розповіла очільниця МОН Лілія Гриневич.
Міністр зазначила, що рівень педагогічної освіти в Україні не найкращий, бо вона часто відстає від реальних потреб. Щоб компенсувати дефіцит практичних навичок у молодих вчителів, планується запровадити інтернатуру для студентів педагогічних вишів. На думку Гриневич, це допоможе їм адаптуватися для подальшої роботи в школі.







Останні коментарі