6 лютого стартує реєстрація на ЗНО

Зареєструватися для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде з 6 лютого по 19 березня, а змінити реєстраційні дані, якщо виникне така потреба, – до 2 квітня. Для учасників АТО та осіб, які проживають на тимчасово окупованій території, передбачено додатковий період реєстрації.

Про це під час прес-конференції, присвяченій особливостям і етапам ЗНО-2018, розповів директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, повідомляється на сайті УЦОЯО. Він зазначив, що цього року основними новаціями є запровадження ДПА у формі ЗНО для учнів закладів професійної та вищої освіти, апробація технології тестування для осіб з порушеннями зору, а також введення аудіювання й дворівневого визначення результатів ДПА з іноземних мов.

Реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 6 лютого і закінчиться 19 березня, перереєструватися можна буде до 2 квітня. Додатковий період реєстрації – з 3 до 21 травня – передбачено для учасників АТО та осіб, які мешкають на непідконтрольній Україні території. Вони проходитимуть ЗНО під час додаткової сесії.

«Одним з обов’язкових документів для реєстрації є реєстраційна картка, формування якої здійснюється за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua). Створити реєстраційну картку можна самостійно або звернутися до одного з пунктів реєстрації, перелік яких буде розміщено на сайті Українського центру», – розповів директор УЦОЯО Вадим Карандій.

Учасники ЗНО, які потребують створення спеціальних умов для проходження тестування, мають отримати медичний висновок за формою 086-3/о та зазначити його номер і дату видачі при формуванні реєстраційної картки.

Основна сесія ЗНО триватиме з 22 травня до 13 червня, додаткова – з 2 до 11 липня.

Вадим Карандій прогнозує, що на ЗНО-2018 зареєструється близько 360 тисяч осіб.