МОН вимагає недопущення політичної агітації у школах

Міністерство освіти і науки Україні направило до обласних державних адміністрацій та КМДА лист № 1/9-407 (5b326c70bb16e456221365) щодо недопущення політичної агітації у закладах освіти. Зокрема, у МОН вимагають, щоб учнів не залучали до партійних акцій, а також щоб у шкільних приміщеннях не розповсюджувалися агітаційні матеріали та не розміщалися громадські приймальні партій.

«Керівництву закладів освіти, педагогічним, науково-педагогічним і науковим працівникам, органам державної влади та органам місцевого самоврядування, їх посадовим особам забороняється залучати здобувачів освіти до участі в заходах, організованих політичними партіями (об’єднаннями), крім заходів, передбачених освітньою програмою. Міністерство засуджує розміщення будь-якої партійної агітації у закладах освіти, проведення політичних акцій та залучення до них учасників освітнього процесу», – зазначено у листі.

МОН просить обласні державні адміністрації та КМДА вжити дієвих заходів щодо недопущення у школах просування політичного брендінгу та використання шкільних приміщень для розміщення громадських приймалень партій.