Перша партія LEGO для першачків вже в Україні

21 фура з конструкторами LEGO «6 цеглинок» та «LEGO Play Box», які використовуватимуться з 1 вересня у класах Нової української школи, вже прибула до Києва. Вантаж наразі знаходиться на складі та готується до відправки в інші регіони України. Це перша черга благодійної допомоги від LEGO Foundation, очікується ще три черги, повідомляє прес-служба МОН.

Набори «6 цеглинок» вже доставлені в повному обсязі, для перших класів всіх шкіл країни, а набори «LEGO Play Box» спочатку отримають навчальні заклади Києва та ще 7 областей.

«Для довезення всіх наборів «6 цеглинок», що розраховані на кожного першокласника, знадобилося близько 8 великих фур, а для доставки всіх  «LEGO Play Box» потрібно близько 45 фур. Як ми попередньо й анонсували, масштаби допомоги такі, що зробити вчасно і доставити нам всі набори  «LEGO Play Box» неможливо, саме тому для 7 областей набори доставлені вже зараз, а для решти доставлятимуться ще трьома етапами підвезення. Однак ми гарантуємо, що 1 вересня кожен першокласник матиме для навчання набір «6 цеглинок», – заявила м Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

За інформацією МОН, набори «LEGO Play Box» будуть доставлятися по 5-10 тисяч коробок до повного забезпечення усіх перших класів.