Оприлюднені результати ЗНО з усіх предметів

Результати тестування, картки результатів і скан-копії бланків відповідей вже розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО, повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.  Зокрема, було додано результати з історії України, географії, фізики та хімії.

Також на сайті УЦОЯО в розділі «Предмети ЗНО» оприлюднено таблиці  переведення тестових балів в оцінки та таблиці відповідності.

«У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату тестування учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляційну заяву в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти. Апеляційні заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, географії, фізики та хімії можна подавати протягом 5 календарних днів із дня офіційного оголошення результатів ЗНО з певного навчального предмета, ураховуючи день оголошення (до 25 червня включно)», – нагадують в УЦОЯО.

З 22 червня учасники ЗНО зможуть роздрукувати зі своєї сторінки інформаційну картку. Цей документ, у якому вказано результати тестування з усіх предметів, є додатком до сертифіката ЗНО і подається до приймальних комісій під час вступу.

Нагадаємо, раніше було оприлюднено результати ЗНО з української мови і літератури, математики, біології, а також іспанської, німецької, французької та англійської мов.