Підручники для першачків почнуть друкувати у червні

В кінці червня розпочнеться друк підручників для 1 класу, протягом серпня готові книжки планується розвести по всіх областях України. Також в останній місяць літа у вільному доступі з’являться електронні версії цих підручників, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Наразі триває конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу – до 23 травня вчителі мають ознайомитися із запропонованими варіантами та сформувати свої заявки відповідно до кількості учнів.

Цього року для 1-го класу друкуватимуться україномовні букварі, підручники з математики, іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська), інтегрованих курсів «Я досліджую світ» та «Мистецтво», підручники «Українська мова» для шкіл з навчанням мовами національних громад, а також букварі мовами національних громад. Усього за державний кошт буде надруковано 4 117 743 примірники підручників загальною вартістю 198 770,2 тис. грн.

«Планується, що видавництва, підручники яких набрали більше 40 тис. заявок, розпочнуть їх друк за державні кошти в кінці червня – на початку липня місяця. Ті ж підручники, що будуть обрані школами у межах від 20 000 до 40 000 заяв, можуть бути надруковані на умовах співфінансування (видавництва зможуть дофінансовувати різницю між встановленою державою ціною та собівартістю за власний рахунок)», – повідомляє прес-служба МОН.

За даними відомства, розвезення підручників по областях має розпочатися у серпні. Цього ж місяця повні електронні версії цих підручників будуть розміщені у вільному доступі на сайті Інституту модернізації змісту освіти та МОН.