Стартувала реєстрація на ЗНО для магістрів

В понеділок, 14 травня, розпочалася реєстрація осіб, які планують здобувати ступінь магістра за рядом спеціальностей, для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ).

Як повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, мова йде про такі спеціальності: 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», а також «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини».

Щоб зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ, необхідно звернутися до одного з вишів, в якому вступник бажає взяти участь у конкурсному відборі.

«Охочі взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» та/або 293 «Міжнародне право» та одночасно за спеціальностями галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування», 29 «Міжнародні відносини» мають подавати документи до приймальної комісії того закладу вищої освіти, який у 2018 році здійснює набір на навчання за ступенем вищої освіти магістра за спеціальностями 081 «Право» або 293 «Міжнародне право», – пояснюють в УЦОЯО.

Реєстрація триватиме з 14 травня по 5 червня. Учасник вважається зареєстрованим для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ після отримання екзаменаційного листка.