Гриневич розповіла, коли школи отримають LEGO

Вже відомий орієнтовний графік поставки до українських шкіл наборів LEGO, які будуть використовуватися в перших класах НУШ. Про це на прес-конференції розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, повідомляє портал «Нова українська школа».

За інформацією очільниці МОН, набори завозитимуться в Україну поетапно. Зокрема, спочатку будуть доставлені набори «Шість цеглинок» – школи Києва отримають їх у червні, а решта шкіл країни – до 1 вересня. В цей же період набори LEGO Play Box будуть передані школам  Вінницької, Житомирської, Київської (в тому числі Києва), Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей.

Протягом вересня набори LEGO Play Box отримають перші класи в Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Чернівецькій та Хмельницькій областях. А в грудні 2018-го – квітні 2019-го цими наборами забезпечать школи у Кіровоградській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харківській та Полтавській областях.

«Ці набори можна використовувати для інтегрованого навчання, літературного читання, занять з математики, пошукової проектної діяльності, ігор і фізкультхвилинок, як інструмент в роботі практичного психолога. І що дуже важливо – за допомогою цих наборів можна ефективно розвивати оперативну пам’ять дітей», – цитує Гриневич портал «Нова українська школа».    

Нагадаємо, раніше МОН видало посібники з використання наборів LEGO у початковій школі.