Учасникам ЗНО розіслано запрошення-перепустки

Український центр оцінювання якості освіти розіслав учасникам цьогорічного ЗНО запрошення-перепустки з адресами пунктів тестування. Запрошення розміщені на інформаційних сторінках осіб, які зареєструвалися для участі в ЗНО.

Кожен учасник тестування має самостійно сформувати та роздрукувати перепустку. Бажано зробити це завчасно, адже без цього документу потрапити до пункту тестування буде неможливо.

В УЦОЯО нагадують, що доступ до інформаційної сторінки учасника здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, указаним в ньому. Якщо вступник не отримав індивідуальний конверт з сертифікатом, він може перевірити місцезнаходження поштового відправлення, ввівши номер реєстраційної картки до сервісу перевірки стану опрацювання документів.

«Якщо учасника зареєстровано і йому відправлено лист із сертифікатом, то на сторінці буде зазначено ідентифікатор відповідного поштового відправлення, за яким можна відстежити стан надходження листа. Візьміть до уваги: листи, які зберігалися в поштовому відділенні протягом місяця і не були вручені адресатам, повертатимуться до регіональних центрів оцінювання якості освіти», – попереджають в УЦОЯО.

Учасники тестування, які ще не отримали лист із сертифікатом, можуть звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

За даними УЦОЯО, цього року для участі в ЗНО зареєстровано 335 843 особи.