Учасникам PISA подарують ноутбуки

Дев’ятеро учнів з Харківської, Полтавської та Сумської областей, які візьмуть участь у міжнародному дослідженні PISA-2018, отримають ноутбуки. Кому саме дістануться подарунки, буде визначено «випадковим чином», повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Ноутбуки для учасників дослідження надали Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова, Полтавський університет економіки і торгівлі та Сумський державний університет. Саме з цими вишами уклав Угоду про партнерство у проведенні PISA-2018 Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Передбачається, що після тестування буде випадковим чином обрано по три учасники з Харківської, Полтавської та Сумської областей, які отримають в подарунок ноутбуки.

Нагадаємо, цього року Україна вперше візьме участь у міжнародному моніторинговому дослідженні якості освіти PISA. Його основний етап триватиме з 15 квітня до 30 травня. Це дослідження спрямоване на оцінювання освітніх систем різних країн світу та є значущою подією для України.