Пробне ЗНО з української пройшло 146 тисяч осіб

Понад 96 % осіб від загальної кількості зареєстрованих взяло участь у пробному незалежному зовнішньому оцінюванні з української мови і літератури. За даними Українського центру оцінювання якості освіти, тестування пройшли 145 852 людини.

Найвища явка учасників пробного ЗНО зафіксована на Львівщині – до місцевих пунктів тестування прийшло 98 % зареєстрованих осіб. Найнижчий результат продемонстрував Київ – 94 %.

Учасники пробного ЗНО вже зараз можуть перевірити правильність виконання завдань і вирахувати кількість набраних балів. Для цього необхідно зайти у розділ «Пробне ЗНО» на сайті УЦОЯО, де розміщено правильні відповіді на тести. Також можна скористатися сервісом «Визначити результати пробного ЗНО» – в такому разі інформація про кількість набраних балів з’явиться 30 березня в персональному кабінеті учасника.

У тих, хто зареєструвався на пробне ЗНО, але не прийшов на тестування, ще є можливість отримати тестові матеріали в пункті проведення пробного ЗНО. Зробити це можна до 28 березня включно.