Як отримати результати пробного ЗНО: інструкція

Для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання працюватиме спеціальний сервіс, що дозволяє в режимі онлайн дізнатися результати тестування. Цей сервіс буде доступний з 24 березня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів.

Як повідомляє прес-служба УЦОЯО, щоб побачити результат з певного навчального предмета, треба виконати такі кроки:

  • увійти до сервісу, використавши персональний номер і пароль;
  • натиснути кнопку «Заповнити бланк А» в особистому кабінеті;
  • заповнити бланк А, перенісши до електронної форми відповіді, надані в бланку відповідей під час проходження пробного ЗНО;
  • ознайомитися зі Схемою нарахування балів за виконання сертифікаційної роботи, розміщеною в інформаційному бюлетені, який учасники пробного ЗНО отримають у пункті проведення пробного ЗНО;
  • самостійно визначити орієнтовну кількість балів за виконання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю;
  • зазначити встановлений бал за результатами власного оцінювання, натиснувши кнопку «Заповнити бланк Б».

Можливість заповнення бланків буде надано з 15:00 в день проведення пробного ЗНО з відповідного предмета.

Учасники пробного ЗНО зможуть вносити відповіді до сервісу впродовж трьох днів з дня проходження певного тестування: до 26 березня включно – з української мови і літератури, до 2 квітня включно – з решти предметів.

Нагадаємо, 24 березня пройде пробне тестування з української мови і літератури, а 31 березня – з математики, біології, історії України, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.