Всі школи України отримають LEGO для першачків

Кожен перший клас в країні, що розпочне роботу з 1 вересня цього року, буде безкоштовно забезпечений наборами конструкторів LEGO. Впродовж 2018-2019 навчального року компанія The LEGO Foundation передасть набори 17 тисячам шкіл по всій Україні. Відповідний Меморандум про взаєморозуміння було підписано між компанією та Міністерством освіти і науки, повідомляє прес-служба МОН.

Передбачається, що набори LEGO допоможуть українським вчителям впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес. Перші класи отримають набори «Шість цеглинок» для кожного учня та по набору «LEGO Play Box» на кожен такий клас.

«Кожна школа – і в містах-мільйонниках, і в горах, і на лінії зіткнення, і у селах – отримає набори LEGO «Шість цеглинок» та «LEGO Play Box». Є, звичайно, процедурні проблеми. Доставка планується протягом 2018-2019 року. В принципі, більшість наборів мають бути до 1 вересня, але доставки здійснюватимуться й протягом навчального року – це пов’язано з виробничими можливостями», – написала на своїй сторінці в Facebook міністр освіти Ліліля Гриневич.

Першими набори отримають 100 шкіл, в яких випробовується новий Держстандарт за реформою Нова українська школа. Вантажівка з LEGO для них вже виїхала з Данії – планується, що вона прибуде до 31 березня.

«Це один із наймасштабніших проектів The LEGO Foundation зараз. Ми віримо, що завдяки цій співпраці ми зможемо підтримати зміни, які відбуваються в початковій школі в межах реформи освіти», –  зазначив віце-президент The LEGO Foundation Каспер Оттоссон Канструп.

У МОН додали, що з цього року тренери The LEGO Foundation провели ряд тренінгів з упровадження ігрових та діяльнісних методів навчання для 700 педагогів: вчителів перших класів 100 пілотних шкіл, заступників директорів та психологів. Наразі такі тренінги проводяться для регіональних тренерів НУШ.