Конкурс підручників для 5 класу буде не з усіх предметів

Частина підручників для п’ятого класу буде придбана за кошти державного бюджету без проведення конкурсу. Відповідний наказ № 263 від 20 березня (nakaz_MON_263) підписала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.  Його виконання покладене на Інститут модернізації змісту освіти.

У тексті документу зазначено, що таке рішення було прийняте «з метою своєчасного забезпечення 5 класів закладів загальної середньої освіти у 2018/2019 році сучасними підручниками».

Видаватися та закупатися за кошти державного бюджету будуть ті підручники, які увійшли до переліку, затвердженого наказом МОН № 41 від 16 січня цього року, та отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». У цьому переліку – 48 найменувань підручників. Це, зокрема, підручники з української мови, математики, природознавства, основ здоров’я, української літератури, англійської, німецької, французької та інших мов.

За даними порталу Освіта.ua, конкурс буде проведений лише для підручників 5 класу з інформатики, вступу до історії України та української мови для шкіл з навчанням мовами національних меншин та кримськотатарської та новогрецької мов для шкіл з навчанням українською мовою.