Незабаром відбудеться пробне ЗНО

Вже за два дні, 24 березня, в Україні пройде пробне тестування з української мови і літератури, а 31 березня – з предмету за вибором (математика, біологія, історія України, географія, хімія, фізика,  англійська, іспанська, німецька, французька мови). Усього участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні візьме майже 171 тисяча осіб.  

Пробне ЗНО – це можливість ознайомитися з процедурою тестування, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, перевірити свої знання та психологічно налаштуватися на проходження основної сесії ЗНО. Результати цього тестування не будуть зараховані як оцінки за ДПА та не будуть використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до вишів.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, усього для проходження пробного ЗНО з української мови і літератури зареєструвалася майже 151 тисяча осіб. Другий за популярністю предмет – англійська мова (понад 34 тисячі осіб), третій – математика (майже 29 тисяч осіб).

Для кожного зареєстрованого учасника пробного ЗНО було створено інформаційну сторінку, де зазначено час і місце проходження тестування. На цій же сторінці пізніше буде розміщено результати пробного ЗНО. Щоб їх отримати, треба занести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • з української мови і літератури – з 24 до 26 березня;
  • з предмету за вибором – з 31 березня до 2 квітня.

Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.