Батьків запрошують на конференцію «Абітурієнт-2019»

7 квітня у Києві відбудеться батьківська конференція «Абітурієнт-2019» для мам і тат старшокласників, які ще не визначилися, за якою спеціальністю здобувати вищу освіту та в якому виші. Учасники заходу зможуть дізнатися, які професії найбільш затребувані на сучасному ринку праці, а також детально ознайомитися з правилами складання ЗНО та вступу до вищих навчальних закладів.

Організатор конференції – освітня компанія ZNO.ua.

«Конференція «Абітурієнт-2019» проводиться для того, щоб допомогти батькам старшокласників зробити свідомий вибір, полегшити десятикласникам подолання рубежу шкільного життя та скерувати їх у правильному напрямку», – пояснюють організатори заходу.

Конференція проходитиме у конференц-залі «Аудиторія» готелю «Братислава» (м. Київ, ст. м. «Дарниця», вул. Андрія Малишка, 1) і триватиме майже весь день – з 10.30 до 18.00. Перед учасниками заходу виступлять 6 спікерів, серед яких є HR- та медіа-експерти, консультанти, викладачі.

Реєстрація для участі у конференції обов’язкова, сам захід платний. Вартість складає від 200 до 400 гривень  в залежності від дати реєстрації.