Оголошено конкурс підручників для 5 і 10 класів

Наказом № 176 від 21 лютого цього року (nakaz_MON) Міністерство освіти і науки України оголосило проведення конкурсного відбору проектів шкільних підручників для 5 і 10 класів. Документ містить перелік навчальних предметів та назв підручників, з яких проводитиметься конкурс, а також строки проведення кожного етапу відбору.

Зокрема, до 27 лютого на затвердження МОН має бути поданий склад конкурсних комісій, а до 6 березня – склад експертів для кожного проекту підручника. З 7 по 30 березня повинна бути здійснена науково-методична та антидискримінаційна експертиза електронних версій проектів підручників.

В період з 7 по 27 квітня школи мають ознайомитися з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників і до 2 травня передати результати вибору проектів підручників до органів управління освітою. Ті, в свою чергу, повинні до 7 травня узагальнити ці результати і оприлюднити їх на своїх веб-сайтах, а до 8 травня – передати узагальнені результати до Інституту модернізації змісту освіти.