Українські вчителі можуть виграти поїздку до Німеччини

Культурний інститут Федеративної Республіки Німеччина Goethe-Institut пропонує українським вчителям взяти участь у конкурсі  «Моя школа майбутнього». На переможців чекає поїздка до Німеччини та знайомство з місцевою системою шкільної освіти, а також цінні призи.

Участь у конкурсі може взяти будь-яка державна школа, де викладається німецька мова. Для цього необхідно сформувати команду, у складі якої обов’язково має бути вчитель німецької. Ця команда повинна розробити міждисциплінарний проект на тему освітньої реформи в Україні та реалізувати його разом зі школярами.

«Покажіть, наприклад, як Ви хочете в майбутньому забезпечити реалізацію поєднання компетентнісної орієнтації з цифровими технологіями. Чи розробіть разом з колегами проект компетентнісно-орієнтованого міждисциплінарного уроку. Чи поміркуйте над тим, як освітнє середовище впливає на процес навчання Ваших учнів, та як Ви, опираючись на ці знання, можете з цього розробити проект», – звертаються організатори конкурсу до вчителів.

На конкурс необхідно надіслати проектну документацію німецькою мовою. Кінцевий термін подання заявки – 31 березня 2018 року.

Команда-переможець зможе поїхати до Німеччини для ознайомлення з місцевими інноваційними закладами та формами роботи в рамках шкільної освіти. Команди, які здобудуть друге і третє місце, отримають цінні призи.

Конкурс проводиться в рамках Українсько-німецького року мов 2017/2018 та за підтримки Міністерства освіти і науки України.